Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
17.07.2017 20:30 1 кръг Г Септември (София) 2:0
24.07.2017 20:30 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
28.07.2017 18:15 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:1
07.08.2017 20:30 4 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
13.08.2017 21:00 5 кръг Г Левски (София) 0:2
20.08.2017 21:00 6 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
25.08.2017 21:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2
10.09.2017 17:30 8 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:0
16.09.2017 17:45 9 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:2
22.09.2017 20:00 10 кръг Г ЦСКА (София) 0:3
30.09.2017 20:00 11 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
14.10.2017 15:30 12 кръг Г Славия 1913 (София) 0:3
20.10.2017 19:45 13 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:0
30.10.2017 16:30 14 кръг Д Септември (София) 0:1
04.11.2017 15:00 15 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
19.11.2017 12:30 16 кръг Д Черно море (Варна) 0:1
26.11.2017 17:45 17 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
29.11.2017 17:30 18 кръг Д Левски (София) 0:4
04.12.2017 17:30 19 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:2
10.12.2017 13:00 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
19.02.2018 17:30 21 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1
24.02.2018 13:00 22 кръг Д Верея (Стара Загора) -:-
27.02.2018 17:30 23 кръг Д ЦСКА (София) -:-
04.03.2018 12:30 24 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
09.03.2018 17:30 25 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
17.03.2018 17:30 26 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
19.09.2017 16:00 1-ви мач Г Сокол (Марково) 4:1
Втори кръг (1/8 финали)
24.10.2017 18:00 1-ви мач Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0
Трети кръг (1/4 финали)
15.12.2017 16:30 1-ви мач Д Левски (София) 0:2
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
Първи квалификационен кръг
29.06.2017 17:00 1-ви мач Г Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 0:1
06.07.2017 20:00 реванш Д Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
16.06.2017 18:30 - Г Берое (Стара Загора) 2:2
23.06.2017 20:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
06.10.2017 16:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:2
11.11.2017 13:00 - Г Конкордия (Кяжна, Румъния, 1) 2:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
18.01.2018 13:00 - Д Ботев (Гълъбово) 3:1
22.01.2018 16:00 - Д Санкт Пьолтен (Санкт Пьолтен, Ав, 1) 0:1
25.01.2018 15:30 - Д Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1) 0:1
27.01.2018 16:30 - Д Черноморец (Одеса, Украйна, 1) 3:1
31.01.2018 10:00 - Д Криля Советов (Самара, Русия, 2) 0:0
03.02.2018 15:00 - Д Шинник (Ярославъл, Русия, 2) 0:0
07.02.2018 14:30 - Д Несебър (Несебър) 4:1
10.02.2018 13:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 4:3