Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-08 18:00 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
2020-08-15 18:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
2020-08-19 18:00 3 кръг Д Септември (София) анл.
2020-08-23 18:00 4 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
2020-08-29 18:00 5 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) анл.
Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
2020-09-05 17:00 1 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:1
2020-08-16 18:00 2 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
2020-08-23 18:00 3 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) анл.
2020-08-29 17:00 4 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
2020-09-13 17:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
2020-09-20 17:00 6 кръг Д Септември 98 (Тервел) 1:1
2020-09-26 14:00 7 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:3
2020-10-04 16:00 8 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
2020-10-10 16:00 9 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 4:2
2020-10-18 16:00 10 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:3
2020-10-25 15:00 11 кръг Г Устрем Д (Дончево) 1:0
2020-11-01 14:00 12 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 3:1
2020-11-07 14:00 13 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:6
2020-11-25 14:00 14 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 0:1
2020-11-21 14:00 15 кръг Г Интер (Добрич) 4:0
2021-02-27 14:00 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) 7:0
2021-03-03 15:00 17 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 2:0
- 18 кръг
почива
2021-03-14 15:00 19 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:3
2021-03-20 15:00 20 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:0*
2021-03-27 15:00 21 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:1
2021-04-10 16:00 22 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
2021-04-17 16:00 23 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 1:1
2021-04-24 16:00 24 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) 2:0
2021-05-01 17:00 25 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:2
2021-05-05 17:00 26 кръг Д Устрем Д (Дончево) 7:0
2021-05-09 17:00 27 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
2021-05-15 17:00 28 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
2021-05-23 17:00 29 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) -:-
2021-05-30 17:00 30 кръг Д Интер (Добрич) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2020-09-30 18:30 1-ви мач Д Янтра 2019 (Габрово) 0:2
Купа на Аматьорската футболна лига
Дата Фаза Противник Рез.
1/2 финали
2021-05-19 1-ви мач Д Марек 1915 (Дупница) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Русе, Първи кръг
- 1-ви мач
почива
Област Русе, Втори кръг
2020-08-23 18:00 1-ви мач Г Дунав 2009 (Сливо поле) 5:0
Област Русе, Трети кръг
- 1-ви мач
почива
Област Русе, Финал
2020-09-16 19:00 1-ви мач Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 5:2
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Първи кръг
2020-10-14 16:00 1-ви мач Д Доростол-Светкавица (Силистра) 5:0
Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище, Финал
2020-10-21 19:15 1-ви мач Д Черноломец 1919 (Попово) 1:1
(3:1)
Североизточна България, Финал
2021-03-21 14:00 1-ви мач Д Черноморец (Балчик) 2:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2020-08-09 18:00 - Д Дунав (Батин) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
2021-01-23 14:00 - Д Дунав 2009 (Сливо поле) 13:0
2021-01-27 14:00 - Г Локомотив (Горна Оряховица) анл.
2021-01-30 14:00 - Д Шумен 2007 (Шумен) 4:2
2021-02-06 13:00 - Д Спартак (Плевен) 2:0
2021-02-10 18:00 - Д Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0
2021-02-13 14:00 - Д Черноломец 1919 (Попово) 2:3
2021-02-16 14:00 - Д Етър ВТ II (Велико Търново) 4:1
2021-02-20 14:00 - Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 5:0