Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
28.07.2018 18:30 1 кръг Д Поморие (Поморие) 1:0
04.08.2018 18:00 2 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:1
11.08.2018 18:00 3 кръг Д Ботев (Гълъбово) 1:0
18.08.2018 18:00 4 кръг Г Кариана (Ерден) 2:1
25.08.2018 18:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 3:4
01.09.2018 17:00 6 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:1
15.09.2018 19:00 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
21.09.2018 17:00 8 кръг Д Несебър (Несебър) 2:2
01.10.2018 17:30 9 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
06.10.2018 16:00 10 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:1
20.10.2018 16:00 11 кръг Г Черноморец (Балчик) 1:2
27.10.2018 16:00 12 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:2
05.11.2018 14:30 13 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3
10.11.2018 14:30 14 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 3:1
24.11.2018 14:30 15 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
01.12.2018 14:30 16 кръг Г Поморие (Поморие) 2:0
08.12.2018 14:00 17 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:3
23.02.2019 18 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
02.03.2019 19 кръг Д Кариана (Ерден) -:-
09.03.2019 20 кръг Г ЦСКА 1948 (София) -:-
16.03.2019 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
30.03.2019 22 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
06.04.2019 23 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
13.04.2019 24 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) -:-
20.04.2019 25 кръг Г Локомотив 1929 (София) -:-
27.04.2019 26 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
04.05.2019 27 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
11.05.2019 28 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
18.05.2019 29 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
25.05.2019 30 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
25.09.2018 16:00 1-ви мач Д Царско село 2015 (София) 2:1
Втори кръг (1/8 финали)
30.10.2018 14:00 1-ви мач Д Черноморец (Балчик) 3:1
Трети кръг (1/4 финали)
03.04.2019 1-ви мач Д Септември (София) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
29.06.2018 18:00 - Г ЦСКА 1948 (София) 2:3
01.07.2018 15:00 - Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
04.07.2018 18:00 - Д Сб.отбор на Асоциацията на българските футболисти 1:1
07.07.2018 18:00 - Д Созопол (Созопол) 1:0
11.07.2018 17:00 - Г Банско (Банско) 6:0
13.07.2018 18:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
18.07.2018 18:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 2:0
21.07.2018 10:00 - Д ЦСКА /юн.ст./ (София) 8:0
17.11.2018 15:00 - Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2