Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
2022-07-18 18:30 1 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1
2022-07-23 18:30 2 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2
2022-07-31 18:00 3 кръг Г Спартак (Плевен) 2:2
2022-08-06 18:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:0
2022-08-13 20:00 5 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:0
2022-08-20 18:00 6 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:0
2022-08-27 18:00 7 кръг Г Созопол (Созопол) 1:1
2022-09-04 19:00 8 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
2022-09-12 17:00 9 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0
2022-09-17 17:00 10 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
2022-09-30 16:00 11 кръг Д Крумовград (Крумовград) 0:1
2022-10-09 16:00 12 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:2
2022-10-15 16:00 13 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
2022-10-22 16:00 14 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
2022-10-29 14:30 15 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 1:2
2022-11-05 14:30 16 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
2022-11-11 14:30 17 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
отложен 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2023-02-11 19 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2023-02-18 20 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
2023-02-25 21 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
2023-03-04 22 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
2023-03-11 23 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
2023-03-18 24 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
2023-04-01 25 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
2023-04-08 26 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
2023-04-15 27 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2023-04-22 28 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
2023-04-29 29 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
2023-05-06 30 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
2023-05-13 31 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
2023-05-20 32 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
2023-05-27 33 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
2023-06-03 34 кръг Г Миньор (Перник) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
2022-09-22 16:00 1-ви мач Г Розова долина (Казанлък) 0:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2022-06-17 18:00 - Г Ботев (Враца) 2:5
2022-06-22 19:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
2022-06-25 18:00 - Д Литекс (Ловеч) 2:3
2022-06-28 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 0:1
2022-06-30 18:00 - Д Дунав от Русе (Русе) 1:2
2022-07-02 20:00 - Г Ботев (Пловдив) 0:0
2022-07-08 18:30 - Г Спартак (Плевен) 2:2
2022-11-18 14:30 - Г Берое (Стара Загора) 1:1
2022-11-25 14:30 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2