Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
2022-07-16 18:30 1 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 4:0
2022-07-26 18:00 2 кръг Г Созопол (Созопол) 2:0
2022-07-31 18:00 3 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 2:2
2022-08-06 18:00 4 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1
2022-08-13 18:00 5 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2022-08-20 6 кръг Г Крумовград (Крумовград) -:-
2022-08-27 7 кръг Д Ботев II (Пловдив) -:-
2022-09-03 8 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
2022-09-10 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
2022-09-17 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) -:-
2022-10-01 11 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
2022-10-08 12 кръг Г Миньор (Перник) -:-
2022-10-15 13 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2022-10-22 14 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2022-10-29 15 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
2022-11-05 16 кръг Д Литекс (Ловеч) -:-
2022-11-12 17 кръг Г Дунав от Русе (Русе) -:-
2022-11-19 18 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
2023-02-11 19 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
2023-02-18 20 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) -:-
2023-02-25 21 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) -:-
2023-03-04 22 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
2023-03-11 23 кръг Д Крумовград (Крумовград) -:-
2023-03-18 24 кръг Г Ботев II (Пловдив) -:-
2023-04-01 25 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
2023-04-08 26 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
2023-04-15 27 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
2023-04-22 28 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
2023-04-29 29 кръг Д Миньор (Перник) -:-
2023-05-06 30 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
2023-05-13 31 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
2023-05-20 32 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
2023-05-27 33 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
2023-06-03 34 кръг Д Дунав от Русе (Русе) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
2022-06-25 18:00 - Г Берое (Стара Загора) 1:2
2022-06-29 18:45 - Г Ботев (Враца) 1:0
2022-07-02 19:00 - Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
2022-07-06 18:30 - Д Дунав от Русе (Русе) 2:1
2022-07-08 18:30 - Д Янтра 2019 (Габрово) 2:2
2022-08-09 18:00 - Д АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1) -:-