Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 2:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 5:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Септември (Симитли) 0:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:0
24.09.2016 17:00 8 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 3:1
22.10.2016 16:00 12 кръг Д Чепинец (Велинград) 9:0
16.11.2016 14:00 13 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 5:0
23.11.2016 14:00 15 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:4
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:0
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:2
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 4:2
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Миньор (Перник) 5:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Септември (Симитли) 2:2
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:2
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:1
22.04.2017 17:00 27 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
29.04.2017 17:00 28 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:3
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Чепинец (Велинград) 2:3
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 1:2
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 3:2
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 16:30 1-ви мач Д Чавдар (Етрополе) 2:0
Област София / 1/2 финали
21.09.2016 20:00 1-ви мач Г Торнадо (Безден) 2:3
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2016 18:00 - Г Локомотив 1929 (София) 1:1
15.07.2016 18:00 - Г Германея (Сапарева баня) 3:1
19.07.2016 18:00 - Д Оборище (Панагюрище) 2:3
26.07.2016 10:30 - Г Славия 1913 (София) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
21.01.2017 13:30 - Д Ботев (Враца) 0:3