XIX кръг
15 февруари 2020, събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
15 февруари 2020, събота, 12:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград)-:-
16 февруари 2020, неделя, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие)-:-
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
16 февруари 2020, неделя, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
17 февруари 2020, понеделник, 14:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен)-:-
XX кръг
21 февруари 2020, петък, 17:30 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)-:-
22 февруари 2020, събота, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден)-:-
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)-:-
22 февруари 2020, събота, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
24 февруари 2020, понеделник, 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
XXI кръг
27 февруари 2020, четвъртък, 17:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
29 февруари 2020, събота, 14:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев (Гълъбово) - Спартак (Плевен)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Поморие (Поморие)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
29 февруари 2020, събота, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Септември (София)-:-
2 март 2020, понеделник, 14:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
XXII кръг
7 март 2020, събота, 14:00 ч:
Септември (София) - Черноморец (Балчик)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София)-:-
7 март 2020, събота, 17:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)-:-
8 март 2020, неделя, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Гълъбово)-:-
9 март 2020, понеделник, 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
9 март 2020, понеделник, 17:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXIII кръг
14 март 2020, събота:
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Кариана (Ерден) - Септември (София)-:-
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)-:-
XXIV кръг
21 март 2020, събота:
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен)-:-
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Балчик)-:-
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)-:-
XXV кръг
4 април 2020, събота:
Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград)-:-
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Поморие (Поморие)-:-
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)-:-
Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик)-:-
XXVI кръг
11 април 2020, събота:
Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден)-:-
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Поморие (Поморие) - Спартак (Плевен)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна)-:-
XXVII кръг
18 април 2020, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Поморие (Поморие)-:-
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец (Балчик)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден)-:-
XXVIII кръг
25 април 2020, събота:
Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXIX кръг
29 април 2020, сряда:
Поморие (Поморие) - Пирин (Благоевград)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)-:-
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
XXX кръг
2 май 2020, събота:
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово)-:-
Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - Спартак (Плевен)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие)-:-
XXXI кръг
9 май 2020, събота:
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград)-:-
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)-:-
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Черноморец (Балчик)-:-
Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXXII кръг
13 май 2020, сряда:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)-:-
Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен)-:-
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
XXXIII кръг
16 май 2020, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)-:-
Поморие (Поморие) - Септември (София)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)-:-
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XXXIV кръг
23 май 2020, събота:
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен)-:-
Кариана (Ерден) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)-:-
Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-