VII кръг
30 август 2019, петък, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
30 август 2019, петък, 20:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
31 август 2019, събота, 19:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград)-:-
31 август 2019, събота, 20:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)-:-
2 септември 2019, понеделник, 20:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)-:-
VIII кръг
14 септември 2019, събота:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)-:-
Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Поморие (Поморие) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)-:-
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
IX кръг
21 септември 2019, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)-:-
Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)-:-
Спартак (Плевен) - Поморие (Поморие)-:-
X кръг
28 септември 2019, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)-:-
Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Черноморец (Балчик) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XI кръг
5 октомври 2019, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)-:-
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)-:-
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
XII кръг
19 октомври 2019, събота:
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)-:-
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XIII кръг
26 октомври 2019, събота:
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)-:-
Спартак (Плевен) - Септември (София)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден)-:-
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
XIV кръг
2 ноември 2019, събота:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)-:-
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово)-:-
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Черноморец (Балчик) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
XV кръг
9 ноември 2019, събота:
Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)-:-
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)-:-
XVI кръг
23 ноември 2019, събота:
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)-:-
Септември (София) - Поморие (Поморие)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово)-:-
XVII кръг
30 ноември 2019, събота:
Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден)-:-
Ботев (Гълъбово) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)-:-
XVIII кръг
7 декември 2019, събота:
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)-:-
Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)-:-
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)-:-
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
XIX кръг
15 февруари 2020, събота:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград)-:-
Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен)-:-
Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
XX кръг
22 февруари 2020, събота:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Пирин (Благоевград) - Септември (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик)-:-
Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
XXI кръг
29 февруари 2020, събота:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Литекс (Ловеч) - Септември (София)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Поморие (Поморие)-:-
Ботев (Гълъбово) - Спартак (Плевен)-:-
Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
XXII кръг
4 март 2020, сряда:
Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Поморие (Поморие) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Септември (София) - Черноморец (Балчик)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Гълъбово)-:-
XXIII кръг
7 март 2020, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)-:-
Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Кариана (Ерден) - Септември (София)-:-
XXIV кръг
14 март 2020, събота:
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Черноморец (Балчик)-:-
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)-:-
Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София)-:-
XXV кръг
21 март 2020, събота:
Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Поморие (Поморие)-:-
Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)-:-
XXVI кръг
4 април 2020, събота:
Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово)-:-
Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Поморие (Поморие) - Спартак (Плевен)-:-
XXVII кръг
11 април 2020, събота:
Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч)-:-
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Поморие (Поморие)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец (Балчик)-:-
XXVIII кръг
18 април 2020, събота:
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен)-:-
Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна)-:-
XXIX кръг
25 април 2020, събота:
Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)-:-
Поморие (Поморие) - Пирин (Благоевград)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден)-:-
XXX кръг
2 май 2020, събота:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово)-:-
Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Септември (София) - Спартак (Плевен)-:-
Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие)-:-
Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
XXXI кръг
9 май 2020, събота:
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)-:-
Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград)-:-
Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден)-:-
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Черноморец (Балчик)-:-
Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
XXXII кръг
13 май 2020, сряда:
Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна)-:-
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
XXXIII кръг
16 май 2020, събота:
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)-:-
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)-:-
Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)-:-
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)-:-
Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София)-:-
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)-:-
Поморие (Поморие) - Септември (София)-:-
Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик)-:-
XXXIV кръг
23 май 2020, събота:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен)-:-
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград)-:-
Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана)-:-
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)-:-
Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица)-:-
Кариана (Ерден) - Спартак 1918 (Варна)-:-
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Гълъбово)-:-
Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие)-:-