XVIII кръг
7 декември 2019, събота, 12:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:3
7 декември 2019, събота, 14:00 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)0:0
Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)0:4
Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:3
8 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)0:4
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)1:0
8 декември 2019, неделя, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден)3:1
9 декември 2019, понеделник, 14:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)0:0
XVII кръг
29 ноември 2019, петък, 13:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София)0:1
30 ноември 2019, събота, 13:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - ФК ЦСКА 1948 (София)4:5
30 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)3:3
Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)1:2
Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден)1:2
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)2:3
30 ноември 2019, събота, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)6:1
2 декември 2019, понеделник, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград)1:1
XVI кръг
23 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Септември (София) - Поморие (Поморие)3:1
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)4:0
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)2:3
23 ноември 2019, събота, 16:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:1
23 ноември 2019, събота, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)0:1
24 ноември 2019, неделя, 12:15 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София)3:3
24 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово)1:0
24 ноември 2019, неделя, 16:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)2:2
XV кръг
8 ноември 2019, петък, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)2:0
9 ноември 2019, събота, 12:15 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)0:2
9 ноември 2019, събота, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:3
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик)0:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:2
9 ноември 2019, събота, 16:30 ч:
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)3:2
10 ноември 2019, неделя, 14:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)2:0
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)0:4
XIV кръг
30 октомври 2019, сряда, 17:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)0:0
31 октомври 2019, четвъртък, 13:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:2
31 октомври 2019, четвъртък, 14:30 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)1:1
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)3:0
Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово)0:0
31 октомври 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Локомотив София 1929 (София)0:0
31 октомври 2019, четвъртък, 16:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)0:0
31 октомври 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)0:5
XIII кръг
24 октомври 2019, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)1:0
24 октомври 2019, четвъртък, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)1:3
Спартак (Плевен) - Септември (София)0:2
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)2:3
24 октомври 2019, четвъртък, 17:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)2:0
24 октомври 2019, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)2:1
24 октомври 2019, четвъртък, 19:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)4:0
15 ноември 2019, петък, 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден)1:1
XII кръг
18 октомври 2019, петък, 16:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)1:0
19 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)3:0
Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София)3:2
19 октомври 2019, събота, 17:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)3:0
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)2:1
19 октомври 2019, събота, 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)3:1
20 октомври 2019, неделя, 15:00 ч:
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)2:1
XI кръг
5 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)0:1
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир)0:1
5 октомври 2019, събота, 17:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)0:0
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)5:1
5 октомври 2019, събота, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)1:2
6 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)2:1
6 октомври 2019, неделя, 18:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик)2:0
7 октомври 2019, понеделник, 19:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)1:0
X кръг
28 септември 2019, събота, 17:15 ч:
Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)1:1
29 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна)2:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София)0:2
Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас)4:1
30 септември 2019, понеделник, 18:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)3:0
Черноморец (Балчик) - Хебър 1918 (Пазарджик)1:1
1 октомври 2019, вторник, 17:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:0
10 октомври 2019, четвъртък, 16:00 ч:
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)2:2
IX кръг
20 септември 2019, петък, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград)2:2
Локомотив София 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)3:0
20 септември 2019, петък, 18:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)1:0
21 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)1:0
21 септември 2019, събота, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Поморие (Поморие)2:1
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)1:0
21 септември 2019, събота, 19:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)2:1
23 септември 2019, понеделник, 20:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)5:0
VIII кръг
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив София 1929 (София)1:3
14 септември 2019, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)3:2
Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден)1:0
14 септември 2019, събота, 19:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)2:2
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)3:0
14 септември 2019, събота, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)1:1
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Лудогорец 1945 II (Разград)4:2
16 септември 2019, понеделник, 17:00 ч:
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)4:2
VII кръг
30 август 2019, петък, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)2:2
30 август 2019, петък, 20:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)2:0
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)1:1
Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана)0:1
31 август 2019, събота, 19:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград)0:2
31 август 2019, събота, 20:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)1:0
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна)0:0
2 септември 2019, понеделник, 20:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)0:2
VI кръг
24 август 2019, събота, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)2:1
Септември (София) - Кариана (Ерден)3:2
24 август 2019, събота, 19:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София)1:0
24 август 2019, събота, 20:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)3:0
25 август 2019, неделя, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)4:0
25 август 2019, неделя, 20:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)2:0
26 август 2019, понеделник, 18:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - ФК ЦСКА 1948 (София)2:3
V кръг
16 август 2019, петък, 20:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Спартак 1918 (Варна)1:0
17 август 2019, събота, 18:00 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен)1:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица)0:0
17 август 2019, събота, 19:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември (София)0:1
18 август 2019, неделя, 19:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Радомир)3:0
19 август 2019, понеделник, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград)1:2
19 август 2019, понеделник, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)0:0
19 август 2019, понеделник, 20:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Поморие (Поморие)5:1
IV кръг
10 август 2019, събота, 18:00 ч:
Спартак (Плевен) - Ботев (Гълъбово)0:0
Поморие (Поморие) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)0:2
Септември (София) - Литекс (Ловеч)4:3
10 август 2019, събота, 19:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)1:0
10 август 2019, събота, 20:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)0:1
12 август 2019, понеделник, 18:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)0:2
12 август 2019, понеделник, 20:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 (София)0:1
III кръг
3 август 2019, събота, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица)1:0
Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана)1:3
Ботев (Гълъбово) - Локомотив София 1929 (София)0:3
3 август 2019, събота, 19:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)2:1
3 август 2019, събота, 20:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна)2:0
4 август 2019, неделя, 19:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)2:1
5 август 2019, понеделник, 18:30 ч:
Септември (София) - Пирин (Благоевград)2:0
5 август 2019, понеделник, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен)2:0
II кръг
26 юли 2019, петък, 21:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)4:2
27 юли 2019, събота, 18:30 ч:
Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)2:0
Поморие (Поморие) - Кариана (Ерден)0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)0:1
27 юли 2019, събота, 19:30 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)0:2
27 юли 2019, събота, 20:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово)2:2
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София)1:4
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)1:1
I кръг
20 юли 2019, събота, 18:30 ч:
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)2:0
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)1:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен)3:0
20 юли 2019, събота, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)5:0
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)0:1
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)5:0
21 юли 2019, неделя, 19:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)2:2
22 юли 2019, понеделник, 18:30 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)2:0