Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.11.2016 17:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 2:0
06.08.2016 21:15 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:1
13.08.2016 21:15 3 кръг Г Левски (София) 0:1
20.08.2016 21:15 4 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 2:0
28.08.2016 21:15 5 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2
09.09.2016 21:15 6 кръг Г Черно море (Варна) 3:1
17.09.2016 21:15 7 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
23.09.2016 21:15 8 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:1
02.10.2016 20:00 9 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:1
14.10.2016 20:00 10 кръг Г Пирин (Благоевград) 3:1
22.10.2016 20:00 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 4:0
28.10.2016 20:00 12 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 5:3
05.11.2016 15:00 13 кръг Д ЦСКА (София) 2:1
19.11.2016 17:30 14 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
26.11.2016 17:30 15 кръг Г Ботев (Пловдив) 3:1
30.11.2016 17:30 16 кръг Д Левски (София) 2:1
12.02.2017 15:00 17 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
10.12.2016 17:30 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
14.12.2016 15:15 19 кръг Д Черно море (Варна) 1:1
20.02.2017 15:00 20 кръг Г Славия 1913 (София) 2:0
26.02.2017 17:30 21 кръг Д Верея (Стара Загора) 4:0
01.03.2017 17:30 22 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:1
05.03.2017 17:30 23 кръг Д Пирин (Благоевград) 3:0
12.03.2017 17:30 24 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 5:0
18.03.2017 17:30 25 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 2:2
01.04.2017 20:00 26 кръг Г ЦСКА (София) 2:0
Втора фаза / Първа шестица
09.04.2017 20:00 27 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:1
14.04.2017 20:00 28 кръг Д Левски (София) 0:0
23.04.2017 20:00 29 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
01.05.2017 20:00 30 кръг Д Черно море (Варна) 4:0
05.05.2017 20:00 31 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0
12.05.2017 17:30 32 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 2:2
16.05.2017 20:00 33 кръг Г Левски (София) 3:1
20.05.2017 20:00 34 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
28.05.2017 21:00 35 кръг Г Черно море (Варна) -:-
31.05.2017 20:00 36 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 1-ви мач Г Ботев (Враца) 4:0
Втори кръг (1/8 финали)
25.10.2016 20:00 1-ви мач Г Монтана 1921 (Монтана) 4:0
Трети кръг (1/4 финали)
05.04.2017 20:00 1-ви мач Г Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0
Четвърти кръг (1/2 финали)
18.04.2017 19:00 1-ви мач Д Литекс (Ловеч) 4:0
27.04.2017 18:00 реванш Г Литекс (Ловеч) 7:0
Пети кръг (Финал)
24.05.2017 18:30 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 1:2
Шампионска лига
Дата Фаза Противник Рез.
Втори квалификационен кръг
13.07.2016 20:30 1-ви мач Д Младост (Подгорица, Чнг, 1) 2:0
19.07.2016 21:45 реванш Г Младост (Подгорица, Чнг, 1) 3:0
Трети квалификационен кръг
26.07.2016 21:00 1-ви мач Д Цървена звезда (Белград, Сър, 1) 2:2
02.08.2016 21:30 реванш Г Цървена звезда (Белград, Сър, 1) 4:2
(прод.)
Плейофи
17.08.2016 21:45 1-ви мач Д Виктория (Пилзен, Чехия, 1) 2:0
23.08.2016 21:45 реванш Г Виктория (Пилзен, Чехия, 1) 2:2
Групова фаза / Група "А"
13.09.2016 21:45 - Г Базел 1893 (Базел, Швейцария) 1:1
28.09.2016 21:45 - Д Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 1:3
19.10.2016 21:45 - Г Арсенал (Лондон, Англия) 0:6
01.11.2016 21:45 - Д Арсенал (Лондон, Англия) 2:3
23.11.2016 21:45 - Д Базел 1893 (Базел, Швейцария) 0:0
06.12.2016 21:45 - Г Пари Сен-Жермен (Париж, Франция) 2:2
Лига Европа
Дата Фаза Противник Рез.
1/16 финали
16.02.2017 20:00 1-ви мач Д Копенхаген (Копенхаген, Дания) 1:2
23.02.2017 22:05 реванш Г Копенхаген (Копенхаген, Дания) 0:0
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.06.2016 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 9:0
18.06.2016 10:30 - Г Евроколеж (Пловдив) 7:0
23.06.2016 19:00 - Г Славия (Прага, Чехия, 1) 2:1
26.06.2016 18:30 - Д Динамо (Тбилиси, Грузия, 1) 3:0
29.06.2016 19:00 - Д Динамо (Москва, Русия, 2) 1:1
02.07.2016 19:00 - Д Макаби (Хайфа, Израел, 1) 2:0
03.07.2016 19:00 - Д Динамо (Киев, Украйна, 1) 1:2
07.07.2016 20:00 - Д Етър ВТ (Велико Търново) 9:0
08.07.2016 20:00 - Д Локомотив (Горна Оряховица) 3:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2017 16:30 - Д Арсенал (Тула, Русия, 1) 1:1
21.01.2017 16:30 - Д Ягелония (Бялисток, Полша, 1) 1:1
27.01.2017 16:30 - Д Тренчин (Тренчин, Словакия, 1) 1:0
29.01.2017 16:30 - Д Заря (Луганск, Украйна, 1) 2:0
01.02.2017 16:30 - Д Термалика (Нечеца, Полша, 1) 0:1
04.02.2017 16:00 - Д Фастав (Злин, Чехия, 1) 2:1
07.02.2017 16:30 - Д БАТЕ (Борисов, Беларус, 1) 2:1
08.02.2017 15:00 - Д Марибор (Марибор, Словения, 1) 2:2