Първа професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
31.07.2016 21:15 1 кръг Д Черно море (Варна) 1:3
05.08.2016 21:15 2 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 2:1
12.08.2016 21:15 3 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:1
20.08.2016 19:00 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:1
26.08.2016 21:15 5 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:1
11.09.2016 19:00 6 кръг Д Ботев (Пловдив) 2:1
17.09.2016 19:00 7 кръг Г Левски (София) 0:2
23.09.2016 19:00 8 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
30.09.2016 17:30 9 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
14.10.2016 20:00 10 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
23.10.2016 17:30 11 кръг Г Славия 1913 (София) 1:3
31.10.2016 20:00 12 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:1
04.11.2016 15:00 13 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:3
18.11.2016 17:30 14 кръг Г Черно море (Варна) 0:0
25.11.2016 17:30 15 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 0:1
30.11.2016 13:00 16 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 4:1
04.12.2016 17:30 17 кръг Г ЦСКА (София) 0:2
12.12.2016 17:30 18 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
15.12.2016 17:30 19 кръг Г Ботев (Пловдив) 2:3
18.02.2017 15:00 20 кръг Д Левски (София) 1:0
26.02.2017 15:00 21 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 2:1
01.03.2017 15:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0
05.03.2017 17:30 23 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.03.2017 13:00 24 кръг Д Славия 1913 (София) 4:0
18.03.2017 13:00 25 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:2
31.03.2017 17:30 26 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 1:0
Втора фаза / Втора осмица - група "Б"
07.04.2017 17:30 27 кръг Д Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 2:1
14.04.2017 18:00 28 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:1
24.04.2017 20:00 29 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 1:1
28.04.2017 20:00 30 кръг Г Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) 3:0
06.05.2017 20:00 31 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:1
11.05.2017 17:00 32 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) 3:4
Втора фаза / 1/2 финали за 7-10 място
16.05.2017 17:30 1-ви мач Д Верея (Стара Загора) 1:1
20.05.2017 17:30 реванш Г Верея (Стара Загора) 0:1
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
20.09.2016 16:00 1-ви мач Г Спартак (Плевен) 3:2
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2016 16:00 1-ви мач Г Созопол (Созопол) 1:0
Трети кръг (1/4 финали)
04.04.2017 20:00 1-ви мач Д Ботев (Пловдив) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.06.2016 19:00 - Д Славия 1913 (София) 0:1
30.06.2016 19:00 - Д Созопол (Созопол) 3:2
06.07.2016 18:00 - Д Септември (София) 2:2
09.07.2016 18:00 - Д Монтана 1921 (Монтана) 1:0
13.07.2016 10:45 - Д Славия 1913 (София) 1:1
17.07.2016 18:00 - Д Платаниас (Платаниас, Гър, 1) 2:1
20.07.2016 18:00 - Д Ксанти (Ксанти, Гърция, 1) 0:1
23.07.2016 19:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
03.09.2016 11:00 - Д Макаби (Явне, Израел, 3) 10:0
07.10.2016 16:00 - Г Царско село 2015 (София) 2:1
11.11.2016 15:00 - Г Локомотив 1929 (София) 3:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
24.03.2017 15:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0