Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 4:0
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 3:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 4:0
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Беласица (Петрич) 1:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:2
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 4:0
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Миньор (Перник) 0:0
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Септември (Симитли) 0:0
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
23.10.2016 16:00 12 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 0:0
16.11.2016 14:00 13 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 2:1
20.11.2016 14:00 16 кръг Г Чепинец (Велинград) 7:1
27.11.2016 14:00 17 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:0
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 4:0
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:0
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:1
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 2:1
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Миньор (Перник) 0:0
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Септември (Симитли) 3:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 2:3
13.05.2017 18:00 31 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
03.06.2017 18:00 34 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) -:-
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Перник / Финал
19.10.2016 16:00 1-ви мач Г Миньор (Перник) 2:1
Поток Благоевград/Кюстендил/Перник / Първи кръг
12.11.2016 11:00 1-ви мач Г Велбъжд (Кюстендил) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.07.2016 18:00 - Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2
28.07.2016 18:00 - Г Банско (Банско) 0:3