Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Д Беласица (Петрич) 2:2
21.08.2016 18:00 2 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
28.08.2016 18:00 3 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
31.08.2016 18:00 4 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
04.09.2016 17:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 3:3
11.09.2016 17:00 6 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3
18.09.2016 17:00 7 кръг Д Септември (Симитли) 1:4
25.09.2016 17:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:4
02.10.2016 16:00 9 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:0
09.10.2016 16:00 10 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:1
16.10.2016 16:00 11 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:0
23.10.2016 16:00 12 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 3:1
30.10.2016 14:00 13 кръг Г Чепинец (Велинград) 3:2
02.11.2016 14:00 14 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
09.11.2016 14:00 15 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 2:3
20.11.2016 14:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:2
27.11.2016 14:00 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) 2:4
25.02.2017 14:00 18 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
04.03.2017 15:00 19 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
11.03.2017 15:00 20 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 3:2
18.03.2017 15:00 21 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 0:1
22.03.2017 15:00 22 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
01.04.2017 17:00 23 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
05.04.2017 17:00 24 кръг Г Септември (Симитли) 0:2
08.04.2017 17:00 25 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1
15.04.2017 17:00 26 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:4
22.04.2017 17:00 27 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:0
29.04.2017 17:00 28 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 2:1
06.05.2017 18:00 29 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:0
10.05.2017 18:00 30 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:1
13.05.2017 18:00 31 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
20.05.2017 18:00 32 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 6:0
27.05.2017 18:00 33 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
03.06.2017 18:00 34 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
18.08.2016 17:00 1-ви мач Д Чавдар (Етрополе) 1:0
Област София / Финал
24.08.2016 17:00 1-ви мач Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
(5:4)
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Първи кръг
06.09.2016 17:00 1-ви мач Г Левски (Чепинци) 4:1
Поток София (столица)/София/Пазарджик / Финал
08.09.2016 17:00 1-ви мач Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
14.09.2016 20:00 1-ви мач Г Торнадо (Безден) 0:0
(1:2)