IV кръг
31 август 2019, събота, 18:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
1 септември 2019, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)-:-
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)-:-
V кръг
14 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Хитрино (Хитрино)-:-
15 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
VI кръг
21 септември 2019, събота, 17:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Хитрино (Хитрино) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
22 септември 2019, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
VII кръг
28 септември 2019, събота, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
29 септември 2019, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Устрем Д (Дончево)-:-
VIII кръг
5 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Септември 98 (Тервел)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)-:-
6 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
IX кръг
12 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Устрем Д (Дончево)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)-:-
13 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Ботев (Нови пазар)-:-
X кръг
19 октомври 2019, събота, 16:00 ч:
Калиакра 1923 (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Хитрино (Хитрино) - Устрем Д (Дончево)-:-
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
20 октомври 2019, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
XI кръг
1 ноември 2019, петък, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)-:-
Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)-:-
XII кръг
9 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Калиакра 1923 (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)-:-
XIII кръг
16 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
17 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)-:-
Устрем Д (Дончево) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Септември 98 (Тервел)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)-:-
XIV кръг
23 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)-:-
24 ноември 2019, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Устрем Д (Дончево) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
XV кръг
30 ноември 2019, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Устрем Д (Дончево)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)-:-
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
1 декември 2019, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)-:-
XVI кръг
:
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)-:-
Хитрино (Хитрино) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
XVII кръг
Калиакра 1923 (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Хитрино (Хитрино)-:-
XVIII кръг
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)-:-
XIX кръг
Черноломец 1919 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Хитрино (Хитрино)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево)-:-
Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
XX кръг
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Устрем Д (Дончево) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел)-:-
XXI кръг
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)-:-
XXII кръг
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)-:-
Устрем Д (Дончево) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Шумен 2007 (Шумен) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
XXIII кръг
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Устрем Д (Дончево) - Хитрино (Хитрино)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)-:-
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
XXIV кръг
Шумен 2007 (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)-:-
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)-:-
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Устрем Д (Дончево)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
XXV кръг
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)-:-
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)-:-
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Търговище)-:-
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)-:-
Тополи 2010 (Тополи) - Калиакра 1923 (Каварна)-:-
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)-:-
XXVI кръг
Шумен 2007 (Шумен) - Устрем Д (Дончево)-:-
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово)-:-
Калиакра 1923 (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)-:-
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)-:-
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)-:-
Светкавица Търговище (Търговище) - Тополи 2010 (Тополи)-:-