Първа професионална лига |
ЦСКА (София) | 16:15 | Левски (София) |
Ботев (Пловдив) | 19:00 | Славия 1913 (София) |
Втора професионална лига |
Спартак 1918 (Варна) | 13:15 | Монтана 1921 (Монтана) |
Дунав от Русе (Русе) | 17:00 | Добруджа 1919 (Добрич) |
Марица 1921 (Пловдив) | 17:00 | Струмска слава 1927 (Радомир) |
Беласица (Петрич) | 17:00 | Черноморец (Балчик) |
Бдин 1923 (Видин) | 17:00 | Литекс (Ловеч) |
Черноморец 1919 (Бургас) | 17:00 | Лудогорец 1945 II (Разград) |
Янтра 2019 (Габрово) | 17:00 | Спартак (Плевен) |
Спортист 2009 (Своге) | 17:00 | ФК ЦСКА 1948 II (София) |
Североизточна Трета лига |
Рилци (кв.Рилци, Добрич) | 16:00 | Доростол Силистра (Силистра) |
Локомотив 2022 (Русе) | 16:00 | Устрем Д (Дончево) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 16:00 | Септември 98 (Тервел) |
Спартак 1918 II (Варна) | 17:00 | Фратрия (Бенковски, обл.Варна) |
Северозападна Трета лига |
Вихър (Славяново) | 17:00 | Янтра (Полски Тръмбеш) |
ОФК Локомотив (Мездра) | 17:00 | Дреновец (Дреновец) |
Ювентус 95 (Малчика) | 17:00 | Академик (Свищов) |
Левски 2007 (Левски) | 17:00 | Севлиево (Севлиево) |
Дунав (Лом) | 17:00 | Павликени (Павликени) |
Локомотив (Горна Оряховица) | 17:00 | Боруна (Царева ливада) |
Етър ВТ II (Велико Търново) | 17:00 | Ботев II (Враца) |
Югозападна Трета лига |
Левски II (София) | 16:00 | Вихрен (Сандански) |
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) | 16:00 | Балкан 1929 (Ботевград) |
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) | 16:00 | ФК ЦСКА 1948 III (София) |
ЦСКА II (София) | 16:00 | Сливнишки герой (Сливница) |
Славия 1913 II (София) | 16:00 | Септември II (София) |
Оборище (Панагюрище) | 16:00 | Миньор (Перник) |
Пирин 1941 (Разлог) | 16:00 | Септември (Симитли) |
Хебър 1918 II (Пазарджик) | 16:00 | Кюстендил (Кюстендил) |
Чавдар (Етрополе) | 16:00 | Банско тийм (Банско) |
Рилски спортист 2011 (Самоков) | 16:00 | Ботев 1937 (Ихтиман) |
Югоизточна Трета лига |
Левски (Карлово) | 17:00 | Берое II (Стара Загора) |
Асеновец 2005 (Асеновград) | 17:00 | Родопа Смолян (Смолян) |
Гигант (Съединение) | 17:00 | Ботев II (Пловдив) |
Секирово (кв.Секирово, Раковски) | 17:00 | Атлетик (Куклен) |
ФК Сливен (Сливен) | 17:00 | Карнобат (Карнобат) |
Димитровград 1947 (Димитровград) | 17:00 | Розова долина (Казанлък) |
Созопол (Созопол) | 18:00 | Саяна (Хасково) |
Локомотив 1926 II (Пловдив) | 18:00 | Загорец (Нова Загора) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" |
Балкан (Крушево) | 16:00 | Бистрица 2008 (Абланица) |
ФК Туховища (Туховища) | 16:00 | Слащен 2007 (Слащен) |
Спартак (Долно Дряново) | 16:00 | Върбица 2008 (Ореше) |
Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) | 16:00 | Плетена (Плетена) |
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" |
Калабак (Самуилово) | 16:00 | Огражден 1955 (Първомай) |
Ураган (Михнево) | 16:00 | Изстребител 2020 (Ново Делчево) |
Подгорец (Коларово) | 16:00 | Яворница (Яворница) |
Граничар 2022 (Логодаж) | 16:00 | ФК Спортист 1959 (Падеш) |
Спортист 2022 (Струма) | 16:00 | Градешница (Долна Градешница) |
Струма 1948 (Марикостиново) | 16:00 | Стрела (Петрич) |
"А" ОГ Бургас |
Вихър (Айтос) | 17:00 | Странджа Агрокорн 2022 (Средец) |
"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа |
Звезденбург (Бургас) | 17:00 | Нефтохимик 1962 II (Бургас) |
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа |
Ястреб (Страцин) | 17:00 | Равнец 2011 (Равнец) |
Алтай (Карагеоргиево) | 17:00 | Свети Никола (Черноморец) |
Лозарево (Лозарево) | 17:00 | ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) |
"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа |
Осъм 1946 (Деляновци) | 17:00 | Стрела (Ореш) |
Пробив 2015 (Овча могила) | 17:00 | Светкавица (Михалци) |
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа |
Победа (Кесарево) | 17:00 | Ботев (Дебелец) |
Владислав 2022 (Джулюница) | 17:00 | Ботев 1921 (Златарица) |
Чумерна (Елена) | 17:00 | Ботев (Горско ново село) |
"А" ОГ Враца |
Искър 1923 (Роман) | 17:00 | Радецки (Козлодуй) |
"Б" ОГ Враца |
Искър 1923 II (Роман) | 14:00 | Далекс Бикоборец Мега (Костелево) |
Първа атомна 1974 (Козлодуй) | 14:00 | Скът (Алтимир) |
Любимец (Търнава) | 14:00 | Милин камък (Баница) |
"А" ОГ Добрич - източна подгрупа |
ФК Спортист (Генерал Тошево) | 17:00 | Добруджанец (Овчарово) |
Калиакра 1923 (Каварна) | 17:00 | Спортист 2011 (Генерал Тошево) |
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа |
Сокол 2012 (Соколово) | 17:00 | Вихър 2013 (Бранище) |
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" |
Горица 2019 (Овчарци) | 17:00 | Миньор 2019 (Бобов дол) |
"А" ОГ Монтана |
Пъстрина 2012 (Николово) | 3:0* | Дунав Цибър (Долни Цибър) |
Кариана 2013 (Ерден) | 16:00 | Ком (Берковица) |
"А" ОГ Пазарджик |
Брацигово (Брацигово) | 17:00 | Величково (Величково) |
Вихър (Ветрен) | 17:00 | Чепинец (Велинград) |
Марица (Белово) | 17:00 | Оборище II (Панагюрище) |
Балкан 1952 (Варвара) | 17:00 | Левски (Паталеница) |
Звезда (Семчиново) | 17:00 | Тракия (Мирянци) |
"Б" ОГ Пазарджик |
Карабунар 2015 (Карабунар) | 17:00 | Братаница (Братаница) |
Барикади (Стрелча) | 17:00 | Спартак (Щърково) |
"А" ОГ Перник - подгрупа I |
Академия Металург (Перник) | 18:00 | Дружба (Мещица) |
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) | 18:00 | Димитровец (Ковачевци) |
"А" ОГ Перник - подгрупа II |
Дивотино 2020 (Дивотино) | 18:00 | Вихър 2023 (Еловдол) |
Ботев (Друган) | 18:00 | Бомба (Светля) |
"А" ОГ Пловдив |
Житница (Житница) | 17:00 | Борислав 2009 (Първомай) |
Тракия 06 (Стамболийски) | 17:00 | Марица (Милево) |
Спартак (Болярци) | 17:00 | Дълго поле (Дълго поле) |
Спартак 1947 II (Пловдив) | 17:00 | Садово (Садово) |
Дъбене (Дъбене) | 17:00 | Спортист 1948 (Голям чардак) |
Труд (Труд) | 17:00 | Марица 2009 (Градина) |
"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа |
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) | 17:00 | Младост (Златовръх) |
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа |
Хисаря (Хисаря) | 17:00 | Калояново (Калояново) |
Сокол (Пъдарско) | 17:00 | Урожай (Стрелци) |
Стряма 2001 (Стряма) | 17:00 | Тракия 94 (Царимир) |
Вихър (Белозем) | 17:00 | Лидер (Ягодово) |
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа |
Светкавица (Манолско Конаре) | 17:00 | Вихър (Строево) |
"А" ОГ Разград |
Стрела (Тодорово) | 16:00 | Ураган (Гецово) |
Спортист (Пороище) | 16:00 | Вихър (Завет) |
Златен лист (Точилари) | 16:00 | Адаспорт (Острово) |
Челси (Брестовене) | 16:00 | Вълци (Владимировци) |
"А" ОГ Русе - западна подгрупа |
Филип Тотю 2018 (Две могили) | 16:00 | Янтра (Ценово) |
Младост 2010 (Екзарх Йосиф) | 16:00 | Янтра (Долна Студена) |
"А" ОГ Силистра - източна подгрупа |
Правда 1944 (Правда) | 16:30 | Вихър (Любен) |
Йълдъръм (Яребица) | 16:30 | Вихър (Боил) |
Караджата (Брадвари) | 16:30 | Дулово 2006 (Дулово) |
"А" ОГ Сливен |
Кортен 2012 (Кортен) | 16:30 | Сините камъни 2022 (Сливен) |
Левски 2018 (Младово) | 16:30 | Балкан 2012 (Твърдица) |
"Б" ОГ София (столица) - северна подгрупа |
Вихър (кв.Требич, София) | 17:00 | Житен II (Житен) |
"А" ОГ София |
Левски (Долна баня) | 16:00 | Ком 98 (Годеч) |
Ракитин (Трудовец) | 16:00 | Сините орли (Своге) |
"А" ОГ Стара Загора |
Млада гвардия (Розово) | 17:00 | Мини "Марица-изток" (Раднево) |
Овощник (Овощник) | 17:00 | Ботев (Гълъбово) |
Чирпан 1929 (Чирпан) | 17:00 | Левски (Сърнево) |
Габровница 04 (Горно Сахране) | 17:00 | Локомотив (Стара Загора) |
"A" ОГ Търговище |
Боровец 2002 (Търговище) | 16:00 | Герлово 2016 (Обител) |
Левски (Омуртаг) | 16:00 | Черноломец 1919 II (Попово) |
"А" ОГ Хасково |
Любимец 2018 (Любимец) | 18:00 | Марица (Симеоновград) |
ФК Върбица (Бенковски) | 18:00 | Хеброс 1921 (Харманли) |
ФК Свиленград (Свиленград) | 18:00 | Сакарски спортист 04 (Тополовград) |
"А" ОГ Шумен - северна подгрупа |
Заря 2022 (Тодор Икономово) | 17:00 | Лудогорец 2017 (Каолиново) |
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа |
Тошев (Правенци) | 17:00 | Кочово (Кочово) |
"А" ОГ Шумен - централна подгрупа |
Златен век 2020 (Велики Преслав) | 17:00 | Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) |
Смядово (Смядово) | 17:00 | Енев (Дибич) |
"А" ОГ Ямбол |
Ботев (Болярово) | 17:00 | Априлец 2017 (Бояджик) |
Межда (Межда) | 17:00 | ОФК Стралджа (Стралджа) |
Христо Ботев (Генерал Инзово) | 17:00 | Бакаджик (Чарган) |
Кабиле (Кабиле) | 17:00 | Окоп (Окоп) |
Елитна група (U-17) |
Дунав от Русе (Русе) | 10:30 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Черно море (Варна) | 10:30 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Славия 1913 (София) | 11:00 | Септември (София) |
Национал (София) | 11:00 | Левски (София) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 13:00 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
Пирин (Благоевград) | 15:00 | Берое (Стара Загора) |
Деца: Благоевград - Областна група |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 11:00 | Орлетата (Благоевград) |
Левски 2008 (Крупник) | 11:00 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Вихрен (Сандански) | 11:00 | Малеш (Микрево) |
Беласица (Петрич) | 11:00 | ФК Спортист 1959 (Падеш) |
ДПГ13: Благоевград - Областна група |
Неврокоп 1 (Гоце Делчев) | 11:00 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Малеш (Микрево) | 11:00 | Орлетата (Благоевград) |
ЮМВ: Бургас - Областна група |
Вихър (Айтос) | 10:00 | ФШ Руен юнайтед 2019 (Руен) |
ОФК Поморие (Поморие) | 10:00 | Звезденбург (Бургас) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 10:00 | Бургас спорт (Бургас) |
Деца: Бургас - Областна група "А" |
Звезденбург II (Бургас) | 10:00 | Несебър (Несебър) |
Вихър (Айтос) | 12:00 | Камчийска долина (Трънак) |
ОФК Поморие (Поморие) | 12:00 | Звезденбург (Бургас) |
Нефтохимик 1962 (Бургас) | 12:00 | Созопол (Созопол) |
Деца: Бургас - Областна група "Б" |
Българово 1948 (Българово) | 10:00 | Свети Влас (Свети Влас) |
ЮМВ: Варна - Зонална група |
Волов (Шумен) | 10:00 | Дунав от Русе (Русе) |
ЮМВ: Варна - Междуобластна група |
Камчиец (Дългопол) | 10:00 | Аксаково (Аксаково) |
Черноморец (Балчик) | 10:00 | Олимпик (Варна) |
Варна 2017 (Варна) | 10:00 | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Суворово (Суворово) | 10:00 | Вихър 2016 (Вълчи дол) |
Деца: Варна - Зонална група |
Олимпик (Варна) | 09:00 | Приказките (Добрич) |
Спартак 1918 (Варна) | 12:15 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Волов (Шумен) | 17:00 | Дунав от Русе (Русе) |
Деца: Варна - Междуобластна група |
ФК Тича (Варна) | 11:00 | Калиакра 1923 (Каварна) |
Златен век 2020 (Велики Преслав) | 11:00 | Космос (Браничево) |
Доростол Силистра (Силистра) | 11:00 | Атлетик (Провадия) |
Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А") |
Устрем Д (Дончево) | 13:00 | Ботев (Нови пазар) |
ДПГ13: Варна - Зонална група "А" (Футбол 11) |
Спартак 1918 II (Варна) | 10:00 | Атлетик (Шумен) |
Светкавица Търговище (Търговище) | 11:00 | Спартак 1918 (Варна) |
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) | 11:00 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Дунав от Русе (Русе) | 13:30 | Черно море (Варна) |
ДПГ13: Варна - Зонална група "Б" (Футбол 11) |
ФК Тополи (Тополи) | 12:30 | Олимпик (Варна) |
Калиакра 1923 (Каварна) | 14:30 | Велики Преслав (Велики Преслав) |
Деца: Велико Търново - Зонална група |
Боруна (Царева ливада) | 12:00 | Ботев (Враца) |
Янтра (Полски Тръмбеш) | 12:00 | Севлиево (Севлиево) |
Монтана 1921 (Монтана) | 12:00 | Павликени (Павликени) |
Литекс (Ловеч) | 12:00 | Лайтс (Велико Търново) |
Етър ВТ (Велико Търново) | 12:00 | Академик (Свищов) |
Лато (Алеково) | 12:00 | Спартак (Плевен) |
Янтра 2019 (Габрово) | 12:00 | Ботев (Дебелец) |
Левски (Лясковец) | 12:00 | Локомотив (Горна Оряховица) |
ЮМВ: Кюстендил - Зонална група - зона II |
Орлетата (Благоевград) | 13:00 | Кюстендил (Кюстендил) |
Септември (Симитли) | 13:00 | Пирин 1912 (Гоце Делчев) |
Марек 1915 (Дупница) | 13:00 | Миньор (Перник) |
ДПГ13: Монтана - Междуобластна група (Футбол 11) |
Ботев (Враца) | 10:30 | Дунав 2016 (Селановци) |
Монтана 1921 (Монтана) | 10:30 | Чавдар 2020 (Бяла Слатина) |
Деца: Пазарджик - Областна група |
ФК Локомотив 1925 (Септември) | 10:30 | Брацигово (Брацигово) |
Балкан 1952 (Варвара) | 10:30 | Тракиец 2005 (Главиница) |
Левски (Паталеница) | 10:30 | Орлета (Пазарджик) |
Деца: Плевен - Междуобластна група |
Вихър (Славяново) | 11:00 | Ювентус 95 (Малчика) |
Спартак II (Плевен) | 11:00 | Гигант 1947 (Белене) |
Тръстеник (Тръстеник) | 11:00 | Левски 2007 (Левски) |
ЮМВ: Пловдив - Зонална група |
Сините камъни 2022 II (Сливен) | 0:3* | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Марица 1921 (Пловдив) | 12:00 | Чавдар (Пловдив) |
Локомотив (Стара Загора) | 16:00 | Черноморец 1919 (Бургас) |
ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група |
Спартак 1947 II (Пловдив) | 10:00 | Траките 2007 (Скутаре) |
Деца: Пловдив - Зонална група |
Орлета (Пазарджик) | 11:00 | ФК Хасково 2022 (Хасково) |
Марица 1921 (Пловдив) | 11:00 | ФК Сливен (Сливен) |
Локомотив (Стара Загора) | 12:00 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "А" |
Юнайтед (Пловдив) | 09:30 | Асеновец 2005 (Асеновград) |
Пловдив сити (Пловдив) | 10:00 | Реал (Пловдив) |
Шипка старс 2015 (Асеновград) | 11:00 | Родопа Смолян (Смолян) |
Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б" |
Пловдив 2015 (Пловдив) | 09:00 | Вихър (Белозем) |
Спортист 1948 (Голям чардак) | 10:00 | Спартак 1947 (Пловдив) |
Свобода 2011 (Пещера) | 11:00 | Ботев (кв.Дебър, Първомай) |
Девин (Девин) | 11:00 | Родопа Смолян (Смолян) |
Деца "Б": Пловдив - Зонална група |
Марица 1921 (Пловдив) | 10:00 | Чавдар (Пловдив) |
Локомотив (Стара Загора) | 10:00 | Черноморец 1919 (Бургас) |
Звезденбург (Бургас) | 12:00 | Кронос 2016 (Пловдив) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 12:00 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център) |
Берое (Стара Загора) | 10:30 | Ботев (Пловдив) |
Металик 1938 (Сопот) | 11:00 | Шипка старс 2015 (Асеновград) |
ФК Кърджали (Кърджали) | 11:00 | Локомотив 1926 (Пловдив) |
ФК Арда 1924 (Кърджали) | 11:00 | Пловдив 2015 (Пловдив) |
ЮМВ: Русе - Междуобластна група |
Черноломец 1919 (Попово) | 11:00 | Бенковски (Бяла) |
Кубрат 2016 (Кубрат) | 11:30 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Локомотив 2022 (Русе) | 11:30 | Левски 2000 (Русе) |
Дунав 2009 (Сливо поле) | 11:30 | Филип Тотю 2018 (Две могили) |
Деца: Русе - Междуобластна група |
Кубрат 2016 (Кубрат) | 10:00 | Лудогорец 1945 (Разград) |
Локомотив 2022 (Русе) | 10:00 | Левски 2000 (Русе) |
Дунав 2009 (Сливо поле) | 10:00 | Филип Тотю 2018 (Две могили) |
ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа |
Правда 1944 (Правда) | 15:00 | Вихър (Любен) |
Йълдъръм (Яребица) | 15:00 | Вихър (Боил) |
Караджата (Брадвари) | 15:00 | Дулово 2006 (Дулово) |
ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група |
Локомотив София 1929 (София) | 13:00 | Спортист 2009 (Своге) |
Ферион (Кубратово) | 17:00 | Сокол (кв.Бенковски, София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 17:00 | Победа 1945 (София) |
София спорт (София) | 17:00 | ОФК София 1992 (София) |
ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I |
Септември (София) | 11:00 | София спорт (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 11:00 | Академия за футболно развитие (София) |
Национал (София) | 11:00 | Барокко (София) |
РД Спорт (София) | 11:00 | УФК Ботев (София) |
Левски Раковски (София) | 11:00 | Витоша 13 (София) |
ЮМВ "А": София (столица) - Областна група |
Барокко (София) | 13:00 | Победа 1945 (София) |
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 1 |
Надежда (Доброславци) | 11:00 | Левски Раковски (София) |
Левски Спартак 1962 (София) | 11:00 | София спорт (София) |
УФК Ботев (София) | 11:00 | Витоша 13 (София) |
Арес (София) | 15:00 | Локомотив София 1929 (София) |
ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група 2 |
Искър 1945 (Нови Искър) | 11:00 | Конкордия (София) |
Ферион (Кубратово) | 11:00 | ФК Ботев (София) |
ОФК София 1992 (София) | 11:00 | Мрамор (Мрамор) |
Сердика (София) | 17:00 | Банкя 2009 (Банкя) |
Деца: София (столица) - Зонална група |
Септември (София) | 13:00 | Левски Раковски (София) |
Кюстендил (Кюстендил) | 13:00 | Локомотив София 1929 (София) |
Елит София (София) | 13:00 | Марек 1915 (Дупница) |
Беласица (Петрич) | 13:00 | Пирин (Благоевград) |
Хебър 1918 (Пазарджик) | 13:00 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Спортист 13 (София) | 13:00 | Сердика (София) |
Витоша 13 (София) | 16:00 | Миньор (Перник) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа |
Сердика (София) | 09:00 | Арес (София) |
Барокко (София) | 09:00 | Лъвчетата (София) |
ФК Ботев (София) | 09:00 | Олимпия ФК (София) |
Елит София (София) | 11:00 | Локомотив София 1929 (София) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 16:00 | Витоша 13 (София) |
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа |
Младост 2015 (София) | 09:00 | Ай ма3кс (София) |
София спорт (София) | 09:00 | Витоша (Бистрица) |
Сокол (кв.Бенковски, София) | 09:00 | Обеля сити (кв.Обеля, София) |
Фортуна (Железница) | 09:00 | Младост 2015 (София) |
Средец 2016 (София) | 13:00 | Орловец 2015 (Кокаляне) |
ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) |
Локомотив София 1929 (София) | 09:00 | ФК ЦСКА 1948 (София) |
Арес (София) | 10:25 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
Олимпия ФК (София) | 11:50 | Септември (София) |
ЦСКА (София) | 13:15 | Левски (София) |
Национал (София) | 14:40 | Славия 1913 (София) |
Левски Раковски II (София) | 09:00 | Шампион (София) |
Интер Джесика 2010 (София) | 10:25 | Надежда (Доброславци) |
Академия Бойко Величков (София) | 11:50 | София спорт (София) |
Лъвчетата (София) | 13:15 | УФК Ботев (София) |
ОФК София 1992 (София) | 14:40 | Чавдар (Етрополе) |
ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) |
Академика (София) | 09:00 | Локомотив София 1929 (София) |
Ултраспорт академия (София) | 10:25 | Левски Раковски (София) |
Национал (София) | 11:50 | Пирин (Благоевград) |
Славия 1913 (София) | 13:15 | Левски (София) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 14:40 | Септември (София) |
ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Славия 1913 (София) | 09:00 | ЦСКА (София) |
Ултраспорт академия (София) | 10:10 | Марек 1915 (Дупница) |
Пирин (Благоевград) | 11:20 | Септември (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 12:30 | Левски (София) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 13:40 | Олимпия ФК (София) |
ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) |
Академия Септември (София) | 09:00 | Лъвчетата (София) |
Ултраспорт академия (София) | 10:10 | ДИТ (кв.Драгалевци, София) |
Левски (София) | 11:20 | Национал (София) |
Славия 1913 (София) | 12:30 | ЦСКА (София) |
Марек 1915 (Дупница) | 13:40 | Академия ВР (София) |
ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) |
Левски (София) | 10:10 | ЦСКА (София) |
Локомотив София 1929 (София) | 11:05 | Септември (София) |
Национал (София) | 12:00 | Арес (София) |
Славия 1913 (София) | 13:00 | Левски Раковски (София) |
УФК Ботев (София) | 09:15 | Възраждане 2020 (София) |
Академия Мургаш (Нови хан) | 10:10 | Том и Джери (София) |
София спорт II (София) | 11:05 | Спорт за всички (София) |
Орловец 2015 (Кокаляне) | 12:00 | Академия Бойко Величков (София) |
ДИТ (кв.Драгалевци, София) | 13:00 | Вива (София) |
ЮМВ: София - Междуобластна група |
Миньор (Перник) | 11:00 | Звездец (Горна Малина) |
Пирдоп (Пирдоп) | 11:00 | Левски 1923 (гр.Елин Пелин) |
Деца: Стара Загора - Междуобластна група |
Чирпан 1929 (Чирпан) | отл. | Саяна (Хасково) |
Розова долина II (Казанлък) | 10:00 | Арена (Ямбол) |
ОФК Хасково (Хасково) | 10:00 | Арсенал 2000 (Казанлък) |
Миньор 2022 (Раднево) | 10:00 | Сините камъни 2022 II (Сливен) |
Шампион (Ямбол) | 10:00 | ФК Ямбол 1915 (Ямбол) |
Верея (Стара Загора) | 10:00 | Чирпан 1929 II (Чирпан) |
ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11) |
ФК Сливен (Сливен) | 11:30 | Арена (Ямбол) |
Саяна (Хасково) | 11:30 | Берое (Стара Загора) |
Локомотив (Стара Загора) | 11:30 | Загорец (Нова Загора) |
ОФК Хасково (Хасково) | 11:30 | Сините камъни 2022 (Сливен) |
Свиленград 1921 (Свиленград) | 11:30 | Арсенал 2000 (Казанлък) |
ДПГ13: Хасково - Областна група (Футбол 11) |
Сакарски спортист 04 (Тополовград) | 11:00 | Димитровград 1947 (Димитровград) |
Държавно първенство за жени |
Локомотив (Стара Загора) | 13:00 | Спортика (Благоевград) |
Енко (Пловдив) | 14:00 | НСА (София) |
ЛП Супер спорт (София) | 15:00 | София лейдис 2021 (София) |